Вантажна шина Powertrac Power Contact 215/75 R17.5 135J
Powertrac Power Contact 215/75 R17.5 135J 215/75 R17.5 " 127 M 215/75 R17.5 " 135 J |
|
Всепогодна гума від китайського виробника Powertrack, що встановлюється на кермо вантажних автомобілів і автобусів. Модель заточена під пересування асфальтованими дорогами з гарною якістю покриття. Експлуатувати її допускається як у ритмі далекомагістральних перевезень, так і регулярних регіональних поїздок. П'ятиреберний протектор шини очолений центральним поздовжнім ребром жорсткості з ромбоподібних блоків, що відповідає за курсову стійкість транспортного засобу та чуйні реакції на кермові команди.
З боків від нього пущені ребра з V-подібних блоків, що забезпечують надійне зчеплення шини з дорожнім полотном. Нарешті, плечевини Powertrac Power Contact 215/75 R17.5 135J складені з діагонально розташованих ромбовидних елементів для підтримки хорошої маневреності і збереження оптимального контакту. За водовідведення в конструкції шини відповідають чотири широкі дренажні канали. Завдяки вивіреній конфігурації блоків модель відрізняється точним керуванням, високою ефективністю передачі тягово-гальмівних зусиль, стійкістю на мокрому та слизькому покритті, міцністю та зносостійкістю.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powertrac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powertrac.
Купити Powertrac Power Contact 215/75 R17.5 135J
Усі ціни 17 →Powertrac Power Contact (рульова вісь) 215/75 R17.5 135/133J | 4 443 грн. |
Powertrac Power Contact (рулевая) 215/75 R17.5 135/133J | 4 002 грн. |
Powertrac Power Contact (рулевая) (215/75R17.5 135J) | 3 898 грн. |
Powertrac Power Contact (рулевая) 215/75 R17.5 135/133J 16PR | 4 074 грн. |
Powertrac POWER CONTACT 215/75 R17.5 135/133J | 4 025 грн. |
Модификації Powertrac Power Contact 215/75 R17.5 135J
Ціни на Powertrac Power Contact 215/75 R17.5 135J |
---|---|---|---|---|
Powertrac Power Contact 215/75 R17.5 127M | від 3 724 грн. | 18 пропозицій | ||
Powertrac Power Contact 215/75 R17.5 135J | від 3 762 грн. | 17 пропозицій |