Вантажна шина Powertrac Power Plus 275/70 R22.5 148M
Відео 11 |
Виберіть розмір вантажної шини
Powertrac Power Plus 275/70 R22.5 148M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powertrac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powertrac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powertrac Power Plus 275/70 R22.5 148M
Powertrac Power Plus (ведуча вісь) 275/70 R22.5 148/145M | 8 992 грн. |
Powertrac Power Plus (ведущая) 275/70 R22.5 148/145M | 8 121 грн. |
Powertrac POWER PLUS 275/70 R22.5 148/145M | 7 850 грн. |
Powertrac Power Plus ведуча ведуча (275/70R22,5 148/145M) 379645 | 8 003 грн. |
Відеоогляди