Вантажна шина Powertrac Power Plus 315/80 R22.5 156K
Відео 11 |
Виберіть розмір вантажної шини
Powertrac Power Plus 315/80 R22.5 156K 315/70 R22.5 " 154 L 315/80 R22.5 " 156 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powertrac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powertrac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powertrac Power Plus 315/80 R22.5 156K
Усі ціни 11 →Powertrac Power Plus (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/150K | 9 943 грн. |
Powertrac Power Plus (ведущая) (315/80R22.5 156K) | 8 761 грн. |
Powertrac POWER PLUS 315/80 R22.5 156/150K | 8 680 грн. |
Powertrac Power Plus (Ведущая) (315/80R22.5 156/150K) | 8 630 грн. |
Powertrac Power Plus (315/80R22.5 156K) | 9 015 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Powertrac Power Plus 315/80 R22.5 156K
Ціни на Powertrac Power Plus 315/80 R22.5 156K |
---|---|---|---|---|
Powertrac Power Plus 315/70 R22.5 154L | від 8 940 грн. | 6 пропозицій | ||
Powertrac Power Plus 315/80 R22.5 156K | від 8 316 грн. | 11 пропозицій |