ДБЖ PowerWalker VFI 3000 AT FR 3000 ВА (10122185)
Фото 8 |
PowerWalker VFI 3000 AT FR 3000 ВА |
|
Французькі розетки type E (зі штирем)
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VFI 3000 AT FR 3000 ВА
Усі ціни 7 →Лінійно-інтерактивне ДБЖ PowerWalker VFI 3000 AT FR (10122185) | 19 010 грн. |
PowerWalker 3000VA AT 4X FR+TERMINAL OUT, LCD (VFI3000ATFR) | 24 200 грн. |
PowerWalker 3000VA AT 4X FR+TERMINAL OUT, LCD (VFI3000ATFR) | 24 805 грн. |
PowerWalker 3000VA AT 4X FR+TERMINAL OUT, LCD (VFI3000ATFR) | 25 410 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП PowerWalker VFI 3000 AT FR (10122185) | 19 000 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ PowerWalker VFI 3000 AT FR (10122185) | 19 000 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ PowerWalker VFI 3000 AT FR (10122185) | 22 506 грн. |
Непоганий девайс, але страшно гудіти вентелятором. Для офісу ок, але в кімнаті досить чильно чути. Непогана штатна батерея, є можливість розширити додатковими акумуляторами, хороша синусоїда Активне охолодження (вентелятор) гуде навіть при вимкненому приладі, щоб відключити пілікалку за відсутності світла довелося попотіти Alexandr Lyalyuk: користуюся PowerWalker VFI 1000 AT FR менше місяця |
Додати відгук
Модификації PowerWalker VFI 3000 AT FR
Ціни на PowerWalker VFI 3000 AT FR |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 AT FR 1000 ВА | від 11 680 грн. | 10 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 2000 AT FR 2000 ВА | від 18 000 грн. | 7 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 3000 AT FR 3000 ВА | від 19 000 грн. | 7 пропозицій |