ДБЖ PowerWalker VFI 3000 RT HID 3000 ВА (10120123)
Фото 3 |
PowerWalker VFI 3000 RT HID 3000 ВА |
|
Досить прогресивний джерело безперебійного живлення з архітектурою безперервної дії. Пристрій забезпечує на виході правильну синусоїду, а час перемикання на батарею відбувається без будь-яких затримок. PowerWalker VFI 3000RT LCD насамперед рекомендується для живлення високоточного, чутливого і дорогого устаткування. Цією моделлю можна оснастити будь-обчислювальний центр і навіть лабораторію.
Ефективна потужність становить 2700 Вт. При повному навантаженні джерело забезпечує 3 хвилини повністю автономної роботи. Комп'ютер же з блоком живлення 350 Вт відпрацює в автономному режимі не менше 40 хвилин. ДБЖ отримав стоечную конструкцію типового розміру 2 Unit (2U). Акумуляторний блок вбудований в корпус. Використовується 6 батарей на 12 В ємністю 9 Агод у кожній. Джерело безперебійного живлення передбачений LCD-екран. Є інтерфейси RS-232, USB, SmartSlot. Використовується найширший ряд захисних систем. Для резервного живлення виділено 9 розеток. Присутній звукова сигналізація. Важить пристрій трохи більше 28 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Купити PowerWalker VFI 3000 RT HID 3000 ВА
Усі ціни 27 →ИБП PowerWalker VFI 3000RT LCD Rack Tower (10120123) | 36 800 грн. |
ДБЖ On-line PowerWalker VFI 3000RT HID (10120123) 10120123 | 37 215 грн. |
PowerWalker VFI 3000RT LCD, Rack/Tower, PF 0.9, USB, RS-232, 3000VA/2700W, | 36 800 грн. |
PowerWalker Vfi 3000RT LCD, Rack/Tower (10120123) | 37 200 грн. |
PowerWalker Vfi 3000RT LCD, Rack/Tower (10120123) | 37 200 грн. |
Модификації PowerWalker VFI 3000 RT HID
Ціни на PowerWalker VFI 3000 RT HID |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 RT HID 1000 ВА | від 17 550 грн. | 21 пропозиція | ||
PowerWalker VFI 1500 RT HID 1500 ВА | від 22 095 грн. | 10 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 2000 RT HID 2000 ВА | від 26 840 грн. | 9 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 3000 RT HID 3000 ВА | від 33 220 грн. | 27 пропозицій |