Радіокерований літак Precision Aerobatics Extra 260 Kit (PA-EXT)
Відео 7Фото 79 |
Precision Aerobatics Extra 260 Kit
Тип:акробатичний (fun-flyer)
Розмах крила:1219 мм
Довжина фюзеляжу:1094 мм
Каналів зв'язку:4 шт
Всі характеристики
Характеристики Extra 260 Kit
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Precision Aerobatics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Precision Aerobatics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Precision Aerobatics Extra 260 Kit
Усі ціни 9 →Самолет Precision Aerobatics Extra 260 1219мм 3D KIT красный PA-EXT-RED | 11 150 грн. |
Precision Aerobatics Extra 260 ARF (PA-EXT-RED) | 9 377 грн. |
Precision Aerobatics Extra 260 ARF (PA-EXT-RED) PA-EXT-RED | 11 150 грн. |
Літак р/у Precision Aerobatics Extra 260 1219мм KIT (червоний) | 11 150 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості радіокерованого літака Precision Aerobatics Extra 260 Kit:
- Використання в конструкції технології FiberFusion
- Карбонові тяги, труба крила, захист фаєрвола, передня кромка, стійки шасі і важелі
- Карбонова майданчик для акумулятора і посилений карбоном капот
- Склопластиковий капот і обтічники шасі з майданчиком кріплення
- Безколекторний двигун, T-30 або аналог
- Радіоапаратура 2.4 GHz
- Сервоприводи
- Регулятор ходу
- Акумулятор Li-Ion 3S 2.2 Агод (2 шт)
- Зарядний пристрій
- Гвинт дволопатевий 13х5 або 12х7
- Інструменти і клей для складання
РекомендуємоПорівняти в таблиці →