Літня шина Premiorri Solazo S Plus 195/65 R15 95V
Відео 16Фото 7 |
Premiorri Solazo S Plus 195/65 R15 95V |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Premiorri 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Premiorri.
Купити Premiorri Solazo S Plus 195/65 R15 95V
Усі ціни 38 →Шина Premiorri Solazo S Plus 195/65 R15 95V XL | 1 491 грн. |
Premiorri Solazo S Plus 195/65 R15 95V XL | 1 560 грн. |
Premiorri Solazo S Plus 195/65 R15 95V | 1 656 грн. |
PREMIORRI Літня шина PREMIORRI Solazo S Plus 195/65R15 95V | 1 581 грн. |
Premiorri Solazo S Plus (195/65R15 95V) | 1 500 грн. |
3 2 2 5 |
Ціна-якість = ідеально, підтримаємо вітчизняного виробника. Задоволений покупкою Не виявив |
Ціна / якість 195/65 R15 поставивши на Мазду 6 2005 року, після лисого данлопа все просто супер. М'яка боковина, як наслідок автівка стала м'якшою, свіжа, щеплення на сухому асфальті чудове. Вячеслав Ре: користуюся Premiorri Solazo S Plus 195/65 R15 95V менше місяця |
Гудить, грижі вилазять будь здоровий, розмір 15 195/65. Чув що експортний варіант і т.п., не вірю, фуфло вона, хіба що купити для дріфт, т.к. не шкода вбивати, по чіпкості та зносу питань немає. Більше експериментів над своїм гаманцем проводити не буду Поки нова ще нічого, чіпляється за асфальт, у зливу впевнено їде, на поворотах не пливе Шумність, вона прям гуде на великих швидкостях, якість корду ні до біса, купа гриж вилізла Тимур Вдовиченко: користуюся Premiorri Solazo S Plus 195/65 R15 95V більше року |
Літні шини Solazo S Plus випускаються на конвеєрі Білоцерківського шинного заводу «Росава» за Ліцензією англійської компанії Premiorri Tyres Limited. У низькобюджетній ніші легкових автопокришок рівних їм доведеться гарненько пошукати.
Підвищений вміст силіки
Гумова суміш даної моделі містить підвищену частку силіки, яка покращує якість зчеплення шини з мокрим дорожнім полотном. У сухих умовах пересування покришка теж не підкачає - її характерними рисами виступають відмінна стабільність зчіпних властивостей в широкій "вилці" температур зовнішнього повітря, а також чуйні і точні реакції на повороти керма.
Курсова стійкість
Асиметричний протектор Premiorri Solazo S Plus складений з трьох окружних ребер жорсткості і могутніх «плечевин». Безперервне медіальне ребро без усіляких насічок забезпечує хорошу керованість і курсову стійкість автомобіля при прямолінійній траєкторії руху на високих швидкостях. При натисканні і утриманні педалі газу "в підлогу" шина стає гучною на швидкостях понад 100 км/год.втім, підвищену гучність автопокришки відзначають далеко не завжди.
Під егідою доступності
Аквадренажна мережа шини представлена численними похилими канавками і чотирма окружними каналами для відводу водних мас. Під час проливного дощу на трасі модель гарантує високу стійкість до аквапланування. «Народний " характер автогуми підкріплюється ласою вартістю - на купівлі літніх шин Premiorri для " залізного коня можна некисло заощадити.
Модификації Premiorri Solazo S Plus 195/65 R15 95V
Ціни на Premiorri Solazo S Plus 195/65 R15 95V |
---|---|---|---|---|
Premiorri Solazo S Plus 195/65 R15 91H | від 1 761 грн. | 1 пропозиція | ||
Premiorri Solazo S Plus 195/65 R15 91V | від 1 625 грн. | 6 пропозицій | ||
Premiorri Solazo S Plus 195/65 R15 95V | від 1 457 грн. | 38 пропозицій |