Морозильний лар Prime Technics CS 4021 E 380 л
Фото 10 |
Prime Technics CS 4021 E |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime Technics CS 4021 E 380 л
Усі ціни 6 →Морозильна камера Prime Technics CS 4021 E | 15 699 грн. |
PRIME Technics CS 4021 E | 14 126 грн. |
Морозильна скриня PRIME TECHNICS CS 4021 E | 15 699 грн. |
Морозильна скриня PRIME Technics CS 4021 E | 16 099 грн. |
PRIME Technics CS 4021 E | 14 559 грн. |
Морозильний лар PRIME Technics CS 4021 E | 15 895 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →