Морозильний лар Prime Technics CS 52149 M 512 л
Фото 10 | Товар застарів 25 398 грн. Тип: морозильна скриня; Загальний обсяг (л): 512; Збереження холоду (год): 47; Потужність заморожування (кг/добу): 35; Швидке заморожування; Замок; Управління: поворотні зовнішнє; Клас енергоспоживання: A+; Рівень шуму (дБ): 55; Габарити (см): 86x164x72; |
Prime Technics CS 52149 M |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Prime Technics CS 52149 M
Ціни на Prime Technics CS 52149 M |
---|---|---|---|---|
Prime Technics CS 14249 M 142 л | від 5 352 грн. | 26 пропозицій | ||
Prime Technics CS 19849 M 198 л | від 7 125 грн. | 17 пропозицій | ||
Prime Technics CS 42149 M 418 л | від 16 199 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →