Морозильна камера Prime Technics FSN 1813 ED 304 л
Фото 8 |
Prime Technics FSN 1813 ED |
|
Достатньо традиційна повнорозмірна морозильна шафа 185 см. У цій моделі передбачена одна загальна камера на сім відділень. Робоча зона представлена трьома полицями та чотирма висувними контейнерами, додатково є два лотки на дверцятах. У комплектацію пристрою, у тому числі, входить форма для кубиків льоду. Агрегат відрізняється наявністю системи No Frost, завдяки якій користувачеві не потрібно зупиняти заморожування для чищення робочої камери.
Зовнішня частина дверцят оснащена LED-дисплеєм, на екрані відображається температурний режим та основна сервісна інформація. Панель керування при необхідності легко та просто блокується від дітей. Морозильна камера Prime Technics FSN 1813 ED дасть змогу продуктивно охолоджувати велику кількість продуктів. Продуктивність апарату складає 24 кг на добу. Якщо відбудеться відключення електромережі, то при закритих дверцятах робоча камера зможе зберігати холод протягом 12 годин. Агрегат дозволяє поставити петлі з будь-якого боку дверей. Серед іншого звернемо увагу на те, що моделі надано клас енергоспоживання А+. За умови робочої камери об'ємом 304 л модель споживає близько 315 кВт * год / рік. Цей морозильник рекомендується використовувати у парі із холодильною камерою RSN 1815 ED, що стане ідеальним комплектом для будь-якої сучасної кухні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime.
Купити Prime Technics FSN 1813 ED 304 л
Усі ціни 14 →Морозильна камера Prime Technics FSN 1813 ED | 21 613 грн. |
Морозильна камера Prime Technics Fsn 1813 ED | 21 209 грн. |
Морозильная камера Prime Technics Fsn 1813 Ed | 21 685 грн. |
Морозильная камера PRIME Technics FSN1813ED | 20 795 грн. |
Морозильна камера Prime Technics FSN 1813 ED | 21 356 грн. |