LED лампа Prime-X D-Pro-Series D1S 5000K 2pcs
Фото 4 |
Prime-X D-Pro-Series D1S 5000K 2pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime-X 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime-X.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime-X D-Pro-Series D1S 5000K 2pcs
Усі ціни 6 →Лампы светодиодные Prime-X D Pro D1 5000K (2 шт.) | 4 970 грн. |
Лампы светодиодные Prime-X d Pro d1 5000k (2 шт.) | 4 347 грн. |
Prime-X D Pro D1 5000K | 4 788 грн. |
Светодиодная лампа Prime-X D Pro D1 5000K (2 шт.) CA-31586 | 4 674 грн. |
Лампы светодиодные Prime-X D Pro D1 5000K (2 шт.) | 4 970 грн. |
LED лампи Prime-X D Pro D1 5000K 35 W | 4 970 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →