Душова кабіна Primera Frame 100x100
Фото 3 |
Primera Frame SHQC51106 90x90100x100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Frame 100x100
Усі ціни 11 →Душова кабіна Primera Frame SHQC51106 | 13 639 грн. |
Душова кабіна Primera Frame 100 х 100 х h190 см (профіль - хром, скло - пр | 13 379 грн. |
Primera Primera Frame SHQC51106 276005 | 13 639 грн. |
Душова кабіна Primera FRAME 100x100 см (SHQC51106) SHQC51106 | 13 639 грн. |
Душова кабіна Primera Frame 100x100x190см без піддону (SHQC51106) | 13 379 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Primera Frame
Ціни на Primera Frame |
---|---|---|---|---|
Primera Frame 90x90 | від 12 710 грн. | 18 пропозицій | ||
Primera Frame 100x100 | від 13 370 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →