Душова кабіна Primera Frame 90x90
Фото 3 |
Primera Frame SHQC51906 90x90100x100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Frame 90x90
Усі ціни 18 →Душова кабіна Primera Frame 90х90 SHQC51906 | 12 969 грн. |
Душова кабіна Primera Frame 90 х 90 х h190 см (профіль - хром, скло - проз | 12 719 грн. |
Primera Primera Frame SHQC51906 275994 | 12 969 грн. |
Кабіна для душу напівкругла кутова дводверна без піддону PRIMERA Frame 90x | 12 969 грн. |
Душова кабіна Primera FRAME 90x90 см (SHQC51906) SHQC51906 | 12 969 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Primera Frame
Ціни на Primera Frame |
---|---|---|---|---|
Primera Frame 90x90 | від 12 710 грн. | 18 пропозицій | ||
Primera Frame 100x100 | від 13 370 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →