Душова кабіна Primera Frame 90x90
Фото 3 |
Primera Frame SHRC56906 90x90100x100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Frame 90x90
Усі ціни 10 →Душова кабіна PRIMERA Frame 90x90 SHRC56906 | 12 570 грн. |
Душова кабіна Primera Frame 90х90 х h190 см (профіль - хром, скло - прозор | 12 579 грн. |
Primera Primera Frame SHRC56906 276035 | 12 570 грн. |
Кабіна для душу квадратна кутова без піддону PRIMERA Frame 90x90x190см про | 12 829 грн. |
Душова кабіна Primera FRAME 90x90 см (SHRC56906) SHRC56906 | 12 579 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Primera Frame
Ціни на Primera Frame |
---|---|---|---|---|
Primera Frame 90x90 | від 12 570 грн. | 10 пропозицій | ||
Primera Frame 100x100 | від 13 230 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →