Душовий піддон Primera Frame STQ2010
Фото 5 |
Primera Frame STQ2010 90x90 см100x100 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Frame STQ2010
Усі ціни 10 →Душовий піддон Primera Frame 100x100 STQ2010 | 6 929 грн. |
Душовий піддон Primera FRAME 100x100 см (STQ2010) STQ2010 | 6 929 грн. |
Піддон для душової кабіни PRIMERA FRAME 100x100x13.5см напівкруглий акрило | 6 929 грн. |
Душевой поддон Primera FRAME 100x100 см (STQ2010) 276025 | 6 799 грн. |
Душовий піддон Primera Frame 100 х 100 х 13,5 см з панеллю STQ2010 | 6 799 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Primera Frame STQ2010
Ціни на Primera Frame STQ2010 |
---|---|---|---|---|
Primera Frame STQ2090 | від 6 070 грн. | 13 пропозицій | ||
Primera Frame STQ2010 | від 6 790 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →