Змішувач Primera Smart 2602111
Primera Smart 2602111 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Smart 2602111
Усі ціни 12 →Змішувач для раковини Primera Smart (колір - хром), без донного клапана 26 | 1 799 грн. |
Primera Primera Smart 2602111 | 1 909 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний PRIMERA SMART хром латунь 2602111 | 1 909 грн. |
Смеситель для раковины Primera Smart 2602111 200795 | 1 909 грн. |
Змішувач для раковини Primera Smart (2602111) 2602111 | 1 869 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →