Умивальник Primera Topic 8100020 598 мм
Фото 4 |
Primera Topic 8100020 |
|
Напівп'єдестал (коліно) може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Topic 8100020 598 мм
Усі ціни 14 →Раковина 60 см PRIMERA Topic 8100020 | 3 348 грн. |
Раковина підвісна Primera Topic 59,8 х 44,5 см 8100020 | 3 348 грн. |
Умивальник підвісний PRIMERA TOPIC 598x445x190мм напівкруглий білий 810002 | 3 414 грн. |
Раковина PRIMERA Topic (8100020) 200906 | 3 415 грн. |
Раковина Primera TOPIC 60 см (8100020) 8100020 | 3 348 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →