Фляга Primus TrailBottle Vacuum 0.5 L
Primus TrailBottle Vacuum 0.5 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primus TrailBottle Vacuum 0.5 L
Фляга Primus Trailbottle Vacuum Blue 500 мл 740220 | 1 225 грн. |
Фляга Primus TrailBottle Vacuum 0,5 л Blue (1046-740220) | 1 225 грн. |
Фляга Primus TrailBottle Vacuum 0,5 л Moss (1046-740225) | 1 225 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →