Акваріум Priroda Flat 123 л
Товар застарів 709 грн. Форма: паралелепіпед; Об'єм (л): 123; Матеріал скла: силікатне скло; Конструкція: безкаркасний; Габарити (ВхШхГ): 500x700x350; |
Priroda Flat 123 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Priroda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Priroda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Priroda Flat
Ціни на Priroda Flat |
---|---|---|---|---|
Priroda Flat 22 л | від 740 грн. | 4 пропозиції | ||
Priroda Flat 34 л | від 863 грн. | 4 пропозиції | ||
Priroda Flat 54 л | від 1 113 грн. | 5 пропозицій | ||
Priroda Flat 60 л | від 1 377 грн. | 4 пропозиції | ||
Priroda Flat 65 л | від 1 454 грн. | 4 пропозиції | ||
Priroda Flat 72 л | від 1 816 грн. | 4 пропозиції | ||
Priroda Flat 112 л | від 2 506 грн. | 4 пропозиції | ||
Priroda Flat 140 л | від 3 108 грн. | 4 пропозиції | ||
Priroda Flat 170 л | від 4 699 грн. | 5 пропозицій | ||
Priroda Flat 200 л | від 5 565 грн. | 4 пропозиції | ||
Priroda Flat 235 л | від 6 693 грн. | 3 пропозиції | ||
Priroda Flat 240 л | від 6 430 грн. | 4 пропозиції | ||
Priroda Flat 450 л | від 12 249 грн. | 3 пропозиції |