Акваріум Priroda Neon Flat 34 л
Priroda Neon Flat 34 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Priroda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Priroda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Priroda Neon Flat 34 л
Акваріумний комплект Природа Неон Led прямий 34 л (4823082417346) | 2 453 грн. |
Аквариумный комплект Природа Неон Led прямой 34 л (4823082417346) | 2 459 грн. |
Акваріум Природа комплект «НЕОН» LED 40х25х25 см прямий (34 л) (4823082417 | 2 028 грн. |
Природа Акваріум Природа комплект «НЕОН» LED 40х25х25 см прямий (34 л) (48 | 2 028 грн. |
Модификації Priroda Neon Flat
Ціни на Priroda Neon Flat |
---|---|---|---|---|
Priroda Neon Flat 34 л | від 2 028 грн. | 4 пропозиції | ||
Priroda Neon Flat 54 л | від 2 416 грн. | 4 пропозиції | ||
Priroda Neon Flat 72 л | від 2 952 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →