Моторне мастило Prista Ultra 5W-40 20 л
Prista Ultra 5W-40 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prista 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prista.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prista Ultra 5W-40 20 л
Моторное масло Prista Ultra 5w40 (20л.) PRISULTRA5W4020L | 3 594 грн. |
Моторна олива PRISTA Ultra 5w40 20л (6579) 6579 | 3 304 грн. |
PRISTA Моторна олива PRISTA Ultra 5w40 20л (6579) 6579 | 3 304 грн. |
Олива Prista Ultra 5W-40, 20л (шт.) | 4 887 грн. |
Модификації Prista Ultra 5W-40
Ціни на Prista Ultra 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Prista Ultra 5W-40 1 л | від 190 грн. | 5 пропозицій | ||
Prista Ultra 5W-40 4 л | від 744 грн. | 6 пропозицій | ||
Prista Ultra 5W-40 20 л | від 3 304 грн. | 4 пропозиції |