Моторне мастило Prista Ultra 5W-40 210 л
Товар застарів 22 143 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 210; SAE: 5w-40; Відповідність стандартам: API SM/SL/CF; ACEA A3/B3/B4; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; Допуски Porsche: A40; Допуски Mercedes-Benz: 229.1/229.3; Допуски Opel, GM: GM-LL-B-025 |
Prista Ultra 5W-40 210L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prista 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prista.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Prista Ultra 5W-40
Ціни на Prista Ultra 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Prista Ultra 5W-40 1 л | від 190 грн. | 5 пропозицій | ||
Prista Ultra 5W-40 4 л | від 744 грн. | 6 пропозицій | ||
Prista Ultra 5W-40 20 л | від 3 286 грн. | 4 пропозиції |