Обприскувач Pro-Craft AS-16 Professional
Відео 3Фото 3 |
Pro-Craft AS-16 Professional |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Craft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Craft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Craft AS-16 Professional
Усі ціни 13 →Обприскувач Procraft AS-16 AS-16 | 1 815 грн. |
Обприскувач Procraft AS-16/2 | 1 560 грн. |
Обприскувач акумуляторний ProCraft AS-16 000162 | 1 560 грн. |
Акумуляторний обприскувач ProCraft AS-16/2 (2 в 1, ручний та акумуляторний | 2 025 грн. |
Обприскувач акумуляторний Procraft AS-16 | 1 599 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →