Перфоратор Pro-Craft BH-2350
Відео 2 |
Потужний, великий та важкий (7.3 кг) мережевий перфоратор, призначений для свердління отворів у бетоні, цегляній кладці або камені, а також руйнування та демонтажу щільних та міцних будівельних матеріалів. Оснащений електромотором потужністю 2350 Вт та ударним механізмом, що забезпечує велику енергію удару (9 Дж). Завдяки наявності регулятора обертів, перфоратор Pro-Craft BH-2350 можна точно налаштовувати для роботи з різними видами оснастки та різними матеріалами. У конструкції інструменту є запобіжна муфта для захисту від «зворотного удару» і пасивна антивібраційна система у вигляді демпферів та шарнірів, на яких задня рукоятка «підвішена» до корпусу. Патрон перфоратора розрахований виключно на роботу з бурами, списами та долотами, що мають хвостовики SDS Max. У комплект входять пластиковий кейс та додаткова рукоятка.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Craft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Craft.
Купити Pro-Craft BH-2350
Усі ціни 15 →Перфоратор Procraft BH-2350 SDS MAX | 4 460 грн. |
Перфоратор ProCraft BH-2350 Sds Max | 5 291 грн. |
Перфоратор Procraft BH-2350 SDS MAX professional NEW | 4 609 грн. |
Перфоратор Procraft BH2350 SDS MAX professional 235020 | 5 310 грн. |
Перфоратор Procraft BH2350 SDS MAX professional NEW | 5 310 грн. |