Точильний верстат Pro-Craft SK-950 100 мм / 950 Вт 230 В
Відео 3Фото 2 |
Pro-Craft SK-950 100 мм / 950 Вт 230 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Craft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Craft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Craft SK-950 100 мм / 950 Вт 230 В
Усі ціни 15 →Станок для заточки ProCraft SK-950 | 1 095 грн. |
Верстат для заточування ланцюга Procraft SK-950 | 1 138 грн. |
Заточний верстат для ланцюгів ProCraft SK950 950300 | 1 095 грн. |
Заточка для ланцюга ProCraft SK-950 009503 | 1 095 грн. |
Заточка для ланцюга Procraft SK950 | 1 095 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →