Програвач вінілу Pro-Ject Juke Box S2
Відео 19Фото 10 |
Pro-Ject Juke Box S2 |
|
Вбудований підсилювач для підключення пари пасивних акустичних систем 50 Вт (4 Ом). Bluetooth інтерфейс. 3 пари виходів RCA (фоно, на передпідсилювач, REC)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Ject 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Ject.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Ject Juke Box S2
Усі ціни 8 →Програвач вінілу PRO-JECT JUKE BOX S2 DREWNIANY GRAMOFON AUTORYZOWANY DEAL | 45 920 грн. |
PRO-JECT JUKE BOX S2 DREWNIANY GRAMOFON AUTORYZOWANY DEALER 4740 | 45 920 грн. |
Програвач вінілу Pro-Ject Juke Box S2 Czarny | 48 667 грн. |
Програвач вінілу Pro-Ject Pro Ject Jukebox S2 Walnut Pick It 25A Int Uk | 41 000 грн. |
Програвач вінілу Pro-Ject Pro Ject Jukebox S2 Eucalyptus Pick It 25A Int U | 41 000 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →