Аудіоресивер Pro-Ject Stream Box S2 Ultra
Відео 2Фото 19 |
Pro-Ject Stream Box S2 Ultra
Тип:мережевий програвач
Дод. входи:USB
HDMI відео-вихід. Micro-USB вихід. 16 Гб вбудованої пам'яті.
Всі характеристики
Характеристики Stream Box S2 Ultra
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Ject 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Ject.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Ject Stream Box S2 Ultra
Pro-Ject Stream Box S2 Ultra Black офіційна гарантія | 34 199 грн. |
Pro-Ject Stream Box S2 Ultra | 25 051 грн. |
Мережевий аудіопрогравач Pro-Ject Stream Box S2 Ultra Silver | 34 499 грн. |
Мережевий аудіопрогравач Pro-Ject Stream Box S2 Ultra Black | 34 499 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →