Плойка Pro Mozer MZ-2218
Фото 6 |
Pro Mozer MZ-2218 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro Mozer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro Mozer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro Mozer MZ-2218
Усі ціни 19 →Плойка Pro Mozer Mz-2218 9 Мм Локон Африканські кучері (836351) | 449 грн. |
Плойка для волосся афрокудри Pro Mozer Mz-2218 9мм афро плойка для завивки | 449 грн. |
Плойка Для Волос Афрокудрі Pro Mozer Mz-2218 9 Мм Афро Плойка Для Завивки | 325 грн. |
Плойка для волосся ProMozer MZ-2218 афрокудри дрібна накрутка 9 мм | 399 грн. |
Плойка Pro Mozer Mz-2218 9 Мм Локон Африканські кучері | 470 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →