Фен Pro Mozer MZ-5900
Pro Mozer MZ-5900 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro Mozer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro Mozer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro Mozer MZ-5900
Усі ціни 8 →Фен професійний Mozer MZ-5900 3000W 15900FMZ02223 (ICL44) | 368 грн. |
Фен професійний 3000W Mozer MZ-5900 (SH7712382) | 365 грн. |
Фен професійний Mozer MZ-5900 3000W | 365 грн. |
Фен професійний 3000W Mozer MZ-5900 (YU8SH11222) | 374 грн. |
Фен Mozer MZ-5900 3000W професійний(IS33) | 365 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →