Фен Pro Mozer MZ-5919
Відео 1Фото 3 |
Pro Mozer MZ-5919 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro Mozer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro Mozer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro Mozer MZ-5919
Усі ціни 18 →Фен Mozer MZ - 5919 професійний 4000 W для волосся (ICL44) | 421 грн. |
Фен електричний для сушіння та укладання волосся з насадками MZ5919 Black | 485 грн. |
Фен Mozer MZ-5919 професійний 4000 W для волосся | 470 грн. |
Фен для волос Mozer MZ-5919 4000 W | 533 грн. |
Фен електричний для сушки і укладання волосся з насадками 4000 Вт Mozer MZ | 470 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →