Стайлер Pro Mozer MZ-7040
Фото 4 |
Pro Mozer MZ-7040 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro Mozer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro Mozer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro Mozer MZ-7040
Усі ціни 12 →Плойка прасок для волосся Pro Mozer MZ-7040 P001 30W | 391 грн. |
Плойка Випрямляч для волосся Pro Mozer MZ 7040 | 318 грн. |
Випрямляч для Волос стайлер Pro Mozer MZ 7040 | 318 грн. |
Професійна плойка щипці Promozer MZ-7040 випрямляч волосся прасочку для во | 369 грн. |
Щипці-гофре Pro Mozer MZ 7040 45 W Фіолетовий | 383 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →