Стайлер Pro Mozer MZ-7056
Фото 7 |
Pro Mozer MZ-7056 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro Mozer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro Mozer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro Mozer MZ-7056
Усі ціни 8 →Професійна праска гофре для волосся Pro Mozer MZ-7056A | 347 грн. |
Плойка для волосся Pro Mozer MZ-7056A з керамічним покриттям | 418 грн. |
Плойка для волосся ProMozer Mz-7056 для вирівнювання з вибором температури | 454 грн. |
Праска гофре для волосся зі стильним дизайном Pro Mozer MZ-7056A | 333 грн. |
Випрямляч Pro Mozer Mz 7056 A Праска Щипці Для Волосся | 399 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →