Фен Pro Mozer MZ-7061
Фото 2 |
Pro Mozer MZ-7061 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro Mozer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro Mozer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro Mozer MZ-7061
Випрямляч волосся Pro Mozer MZ-7061A для кореневого об'єму | 459 грн. |
Праска для випрямлення волосся Pro Mozer MZ-7061A | 474 грн. |
Професійна праска вирівнювач Pro Mozer MZ-7061B прасочка для волосся | 627 грн. |
Професійна праска випрямляч Pro Mozer MZ-7061А праска для волосся | 779 грн. |
Плойка випрямляч волосся Pro Mozer MZ-7061А 2в1 титано-керамічне покриття | 676 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →