Котушка Prologic Element 6000 BF (74707)
Фото 3 |
Prologic Element 6000 BF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prologic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prologic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prologic Element 6000 BF
Усі ціни 18 →Катушка Prologic Element 6000 BF 9+1BB (74707) | 2 250 грн. |
Котушка Prologic Element 6000 BF 9+1BB (1846.17.02) | 2 250 грн. |
Котушка Prologic Element 6000 BF 9+1BB (1846.17.02) 1846.17.02 | 2 250 грн. |
Катушка Prologic Element 6000 BF 9+1BB 1846.17.02 | 2 250 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →