Лещата PROMA SV-125 122 мм / губки 125 мм
PROMA SV-125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації PROMA SV-125
Ціни на PROMA SV-125 |
---|---|---|---|---|
PROMA SV-75 82 мм / губки 75 мм | від 924 грн. | 1 пропозиція | ||
PROMA SV-100 губки 100 мм | від 1 156 грн. | 1 пропозиція | ||
PROMA SV-125 122 мм / губки 125 мм | від 1 666 грн. | 1 пропозиція | ||
PROMA SV-150 144 мм / губки 150 мм | від 1 991 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →