Стабілізатор напруги PromAvtomatika STAB 0.25 250 Вт
Фото 6 |
PromAvtomatika STAB 0.25 250 Вт
Тип:релейний
Потужність:активна 250 Вт
Вхідна напруга:120 – 300 В
Точність на виході (±):4.5 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:настінний, підлоговий
16 ступенів стабілізації. Номінальна вхідна напруга: 150 – 290 В.
Всі характеристики
Купити PromAvtomatika STAB 0.25 250 Вт
Усі ціни 7 →Стабилизатор напряжения Промавтоматика СТАБ 0.25 | 2 322 грн. |
Стабилизатор Промавтоматика СТАБ 0.25 (250 Вт) 00-00010720 | 2 322 грн. |
Стабілізатор напруги Промавтоматика СТАБ 0.25 кВт/16 ступенів, релейний (1 | 2 322 грн. |
Стабілізатор напруги Промавтоматика СТАБ 0.25 (250 Вт) | 2 322 грн. |
Стабілізатор напруги СТАБ 0,25 кВт/16 ступ. релейний Промавтоматика | 2 438 грн. |
Стабілізатор напруги релейний Промавтоматика СТАБ 0.25 кВт/16 ступенів для | 2 593 грн. |
Стабілізатор напруги Промавтоматика СТАБ 0.25кВт/16 ступенів, релейний | 2 322 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →