Електробритва Promotec PM-366
Фото 3 |
Promotec PM-366 2021 ріктример |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Promotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Promotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Promotec PM-366
Електробритва Promotec PM 366 на акумуляторі 3 леза стали для сухого голін | 342 грн. |
Акумуляторна чоловіча електробритва з плаваючими ножами Promotec PM 366 з | 450 грн. |
Електробритва Promotec PM 366 акумуляторна з 3 головками Чорна (11653) | 454 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →