Газовий котел Protherm Puma Condens 24/28 MKV-AS/1 25.9 кВт
Відео 2Фото 2 |
Компактний та надійний газовий котел із сенсорним керуванням. Завдяки конденсаційному пристрої, модель гарантує на 12-15% нижче споживання газу за умови стандартної тепловіддачі. Наявність комунікаційного інтерфейсу eBus забезпечує пристрою можливість легко та швидко інтегруватися з іншими джерелами нагріву, такими як сонячні колектори, теплові насоси та ін. Можна додатково підключити модуль бездротового зв'язку.
Газовий котел Protherm Puma Condens 24/28 MKV-AS/1 забезпечує як опалення, так і ГВП. Це повноцінна двоконтурна модель, яка вже готова до встановлення. Пристрій отримав циркуляційний насос та розширювальний бак. Насос циркуляції теплоносія працює за принципом частотного регулювання, що дозволяє опалювальному контуру максимально швидко нагріватися і максимально точно налаштовувати температурний режим. Котел підтримує можливість встановлення погодозалежної автоматики. Можна підключити кімнатний термостат. Ця модель серед іншого цінується за високий ККД, що сягає 107,8%. Пристрій дасть змогу помітно скоротити витрати газу, при цьому економія не позначатиметься на нагріванні. Котел отримав захист від перегріву, надлишкового тиску та замерзання теплоносія.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Protherm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Protherm.
Купити Protherm Puma Condens 24/28 MKV-AS/1 25.9 кВт
Усі ціни 14 →Конденсаційний газовий котел Protherm Puma Condens 24/28 MKV-AS/1 | 36 400 грн. |
Котел газовий конденсаційний Protherm ПУМА конденс 24/28 MKV-AS/1 (0010026 | 39 000 грн. |
Газовий котел Protherm Puma Condens 24/28 MKV-AS/1 | 36 297 грн. |
Конденсационный котел Protherm Puma Condens 24/28 MKV-AS/1 0010026149 | 39 000 грн. |
Газовий котел Protherm Puma Condens 24/28 MKV-AS/1 | 35 297 грн. |
Там їх немає Теплообмінник, зі звичайного металу за ціною 20 тис грн Тимур : користуюся Protherm Puma Condens 18/24 MKV-AS/1 більше року |
Котел купувався до приватного будинку на 145 квадратів. Гріє добре, швидко, насос добре відпрацьовує, у тому числі теплу підлогу (наскільки я зрозумів тут два насоси, тому що я виразно чую різний шум, але це не точно). Нагріває воду дуже швидко, при цьому працює дуже тихо. У морозні дні включаю трохи більше температури, а так по терморегулятору завжди 50 градусів. Є тут і мінус - прокладка потекла через рік, довелося змінювати і ставити редуктор з обмеженням на 3 бар, тому що в системі було 7 бар, і він не розрахований на такий тиск ззовні. Котлом користуємось рік. За цей час вкотре обслуговував його. Порівняно з котлом вітчизняного виробництва – на ~30% економніший? при більшій ємності. Є можливість підключити терсмостат, але це вже всі сучасні котли це підтримують. Просто старий казан не підтримував. Відзначу дуже якісні мідні трубки, на всіх входах та виходах. Та й приємний екранчик, виглядає сучасно. Економний і тихий, навіть на високих потужностях. Швидко гріє воду. Класний зовнішній вигляд. Потекла гумка на вході. Вважав, що це хвороба цих котлів, і краще ставити редуктор на вхід, з обмеженням в 3-4 бар/атмосфер. Що я й зробив. AndreiPs1994: користуюся Protherm Puma Condens 18/24 MKV-AS/1 більше року |
Модификації Protherm Puma Condens 24/28 MKV-AS/1
Ціни на Protherm Puma Condens 24/28 MKV-AS/1 |
---|---|---|---|---|
Protherm Puma Condens 18/24 MKV-AS/1 20 кВт | від 33 300 грн. | 14 пропозицій | ||
Protherm Puma Condens 24/28 MKV-AS/1 25.9 кВт | від 34 800 грн. | 14 пропозицій |
Ціна нового просто вбило, краще новий котел взяти.