Електричний котел Protherm Skat 14KE/14 14 кВт 400 В (0010023649)
Відео 17 |
Настінний електричний опалювальний одноконтурний котел середньої потужності з мікропроцесорним управлінням і підтримкою шини eBUS. Від попередніх моделей цього виробника відрізняється поліпшеним дизайном, який виконаний в одному стилі з газовими котлами. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії. Призначений для опалення будинків, офісних і невеликих виробничих приміщень площею до 112 м2.
Ідеально підійде для 3 - або 4-кімнатної квартири (за умови можливості трифазного електричного підключення необхідної потужності). Також котел Protherm Skat 14KE/14 може використовуватися як доповнення до газових або твердопаливним моделям, тобто виконувати роль резервного джерела тепла середньої потужності. Обладнаний дворівневою системою захисту від перегріву і запобіжним клапаном, скидають надлишковий тиск, що перевищує 3 атм. Високоякісний двуступінчатий циркуляційний насос з автоматичним отводчіком повітря, сталевий розширювальний бачок об'ємом 8 л і капілярний термостат дають змогу плавно регулювати температуру теплоносія в діапазоні від 25 до 85 °C. Шина eBus дозволяє інтегрувати котел в складні системи опалення з програмованими регуляторами Protherm або Vaillant.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Protherm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Protherm.
Купити Protherm Skat 14KE/14 14 кВт 400 В
Усі ціни 25 →Електрокотел Protherm Ray (Скат) 14KE/14 (0010023673) | 31 800 грн. |
Електричний котел Protherm Ray (Скат) 14KE/14 (0010023673) 0010023673 | 32 700 грн. |
Электрический котел Protherm Ray (Скат) 14KE/14 - (7 + 7 кВт) 0010023649 | 32 700 грн. |
Електричний котел Protherm Ray (Скат) 14KE/14 (7 + 7 кВт) c шиною eBus (00 | 32 700 грн. |
Protherm Protherm Скат 14KE/14 (7+7 кВт) 10023649 | 32 700 грн. |
0 0 0 4 |
Користуюсь елктрокотлом Protherm Skat 14KE/14 два місяці і ним повністю задоволений. На будинок 150 кв.м його навіть багато, систему прогріває дуже швидко, у роботі дуже тихий майже не чути. Мій порад не обмежувати котел, тобто знижувати кіловати в налаштуваннях котла. Котел при максимальному навантаженні швидше прогріває систему і потім сам рятує кіловати. Простий в управлінні поки не знайшов Олександер Осядач: користуюся Protherm Skat 14KE/14 кілька місяців |
Модификації Protherm Skat 14KE/14
Ціни на Protherm Skat 14KE/14 |
---|---|---|---|---|
Protherm Skat 6KE/14 6 кВт 230 В / 400 В | від 26 400 грн. | 26 пропозицій | ||
Protherm Skat 9KE/14 9 кВт 230 В / 400 В | від 26 825 грн. | 26 пропозицій | ||
Protherm Skat 12KE/14 12 кВт 400 В | від 27 125 грн. | 26 пропозицій | ||
Protherm Skat 14KE/14 14 кВт 400 В | від 29 400 грн. | 25 пропозицій | ||
Protherm Skat 18KE/14 18 кВт 400 В | від 31 200 грн. | 27 пропозицій | ||
Protherm Skat 21KE/14 21 кВт 400 В | від 31 580 грн. | 27 пропозицій | ||
Protherm Skat 24KE/14 24 кВт 400 В | від 32 270 грн. | 27 пропозицій | ||
Protherm Skat 28KE/14 28 кВт 400 В | від 34 100 грн. | 27 пропозицій |