Електричний котел Protherm Skat 24KE/14 24 кВт 400 В (0010023652)
Відео 17 |
Protherm Skat 24KE/14 24 кВт
400 В
6 кВт
230 В / 400 В
9 кВт 230 В / 400 В
12 кВт 400 В
14 кВт 400 В
18 кВт 400 В
21 кВт 400 В
24 кВт 400 В
28 кВт 400 В
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:24 кВт, площа ~ 192 м²
Це оновлена серія Скат. Трохи змінено дизайн і компоновка котла. Нова панель управління. Вбудована шина eBUS дозволяє підключати терморегулятори Protherm Thermolink P, Protherm Exacontrol 7, Vaillant eRELAX, Vaillant multiMATIC VRC 700/6
Коди типових помилок у газових котлах ProthermТаблиці з кодами, необхідні для розшифрування повідомлень про помилки в газових опалювальних котлах «Протерм»
Питання-відповідь: 10 частих запитань про опалювальні котлиВідповіді на поширені запитання у рубриці «опалювальні котли»
Всі характеристики
Характеристики Skat 24KE/14
|
Коди типових помилок у газових котлах ProthermТаблиці з кодами, необхідні для розшифрування повідомлень про помилки в газових опалювальних котлах «Протерм»
Питання-відповідь: 10 частих запитань про опалювальні котлиВідповіді на поширені запитання у рубриці «опалювальні котли»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Protherm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Protherm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Protherm Skat 24KE/14 24 кВт 400 В
Усі ціни 26 →Електрокотел Protherm Ray (Скат) 24KE/14 (0010023676) | 35 400 грн. |
Електричний котел Protherm Ray (Скат) 24KE/14 (0010023676) 0010023676 | 36 700 грн. |
Электрический котел Protherm Ray (Скат) 24KE/14 - (6 + 6 + 6 + 6 кВт) 0010 | 36 700 грн. |
Електричний котел Protherm Ray (Скат) 24KE/14 (6 + 6 + 6 + 6 кВт) c шиною | 36 700 грн. |
Protherm Protherm Скат 24KE/14 (6+6+6+6 кВт) 10023652 | 36 700 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 0 4 |
Користуюсь елктрокотлом Protherm Skat 14KE/14 два місяці і ним повністю задоволений. На будинок 150 кв.м його навіть багато, систему прогріває дуже швидко, у роботі дуже тихий майже не чути. Мій порад не обмежувати котел, тобто знижувати кіловати в налаштуваннях котла. Котел при максимальному навантаженні швидше прогріває систему і потім сам рятує кіловати. Простий в управлінні поки не знайшов Олександер Осядач: користуюся Protherm Skat 14KE/14 кілька місяців |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації Protherm Skat 24KE/14
Ціни на Protherm Skat 24KE/14 |
---|---|---|---|---|
Protherm Skat 6KE/14 6 кВт 230 В / 400 В | від 26 400 грн. | 26 пропозицій | ||
Protherm Skat 9KE/14 9 кВт 230 В / 400 В | від 26 940 грн. | 26 пропозицій | ||
Protherm Skat 12KE/14 12 кВт 400 В | від 27 125 грн. | 26 пропозицій | ||
Protherm Skat 14KE/14 14 кВт 400 В | від 29 350 грн. | 25 пропозицій | ||
Protherm Skat 18KE/14 18 кВт 400 В | від 31 150 грн. | 27 пропозицій | ||
Protherm Skat 21KE/14 21 кВт 400 В | від 31 500 грн. | 27 пропозицій | ||
Protherm Skat 24KE/14 24 кВт 400 В | від 31 680 грн. | 27 пропозицій | ||
Protherm Skat 28KE/14 28 кВт 400 В | від 31 930 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →