Електричний котел Protherm Skat 28KE/14 28 кВт 400 В (0010023653)
Відео 17 |
Ця модель електричного опалювального котла є старшою в серії нагрівачів Skat від популярного європейського бренду Protherm. Теплова потужність установки досягає 28 кВт, чого буде достатньо для опалення апартаментів площею 224-280 м2. Теплообмінник використовує одноконтурну конструкцію, але через байпас можна підключити бак непрямого нагріву. Модель забезпечена 2-швидкісним насосом і розширювальним баком.
Однією з головних особливостей пристрою є плавне включення тенів і рівномірний розподіл навантаження між ними. Електричний опалювальний котел Protherm Skat 28ke / 14 здатний об'єднуватися в єдину систему обігріву з альтернативними джерелами тепла, сонячними колекторами і теплонасосами. Передбачена опція каскадного підключення. Пристрій має захист від блокування циркуляційного насоса і 3-ходового клапана.
Реалізований захист від перегріву і замерзання робочої рідини. Котел сумісний з електролічильниками, які працюють по двухтарифні сітці. Нагрівання теплоносія може здійснюватися в діапазоні від 25 до 85 °C. Максимальний тиск системи циркуляції становить 3 бар. Котел забезпечений РК-екраном для більш зручного і наочного регулювання режимів роботи. Передбачена швидка і точна система автодіагностики.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Protherm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Protherm.
Купити Protherm Skat 28KE/14 28 кВт 400 В
Усі ціни 27 →Електрокотел Protherm Ray (Скат) 28KE/14 (0010023677) | 36 400 грн. |
Електричний котел Protherm Ray (Скат) 28KE/14 (0010023677) 0010023677 | 37 800 грн. |
Электрический котел Protherm Ray (Скат) 28KE/14 - (7 + 7 + 7 + 7 кВт) 0010 | 37 800 грн. |
Електричний котел Protherm Ray (Скат) 28KE/14 (7 + 7 + 7 + 7 кВт) c шиною | 37 800 грн. |
Protherm Protherm Скат 28KE/14 (7+7+7+7 кВт) 10023653 | 37 800 грн. |
0 0 0 4 |
Користуюсь елктрокотлом Protherm Skat 14KE/14 два місяці і ним повністю задоволений. На будинок 150 кв.м його навіть багато, систему прогріває дуже швидко, у роботі дуже тихий майже не чути. Мій порад не обмежувати котел, тобто знижувати кіловати в налаштуваннях котла. Котел при максимальному навантаженні швидше прогріває систему і потім сам рятує кіловати. Простий в управлінні поки не знайшов Олександер Осядач: користуюся Protherm Skat 14KE/14 кілька місяців |
Модификації Protherm Skat 28KE/14
Ціни на Protherm Skat 28KE/14 |
---|---|---|---|---|
Protherm Skat 6KE/14 6 кВт 230 В / 400 В | від 26 400 грн. | 26 пропозицій | ||
Protherm Skat 9KE/14 9 кВт 230 В / 400 В | від 26 825 грн. | 26 пропозицій | ||
Protherm Skat 12KE/14 12 кВт 400 В | від 27 125 грн. | 26 пропозицій | ||
Protherm Skat 14KE/14 14 кВт 400 В | від 29 400 грн. | 25 пропозицій | ||
Protherm Skat 18KE/14 18 кВт 400 В | від 31 200 грн. | 27 пропозицій | ||
Protherm Skat 21KE/14 21 кВт 400 В | від 31 580 грн. | 27 пропозицій | ||
Protherm Skat 24KE/14 24 кВт 400 В | від 32 270 грн. | 27 пропозицій | ||
Protherm Skat 28KE/14 28 кВт 400 В | від 34 100 грн. | 27 пропозицій |