Електричний котел Protherm Skat 6KE/14 6 кВт 230 В / 400 В (0010023646)
Відео 17 |
Оновлена модель одноконтурного електричного опалювального котла малої потужності з системою цифрового управлінням і підтримкою популярної інтерфейсної шини eBUS. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2019 року. Призначений для настінного монтажу, завдяки відсутності камери згоряння не потребує димохідної системи і притоку свіжого повітря. Більш безпечний, ніж газові та твердопаливні котли, розрахований на підключення до одно/трифазної мережі змінного струму з напругою 220/380В.
Впорається з опаленням офісних, комерційних або комунально-побутових приміщень загальною площею 48 м2. Підійде для обігріву малометражних одне/двокімнатні міських квартир. Від моделей лінійки Protherm Skat 2010-го року відрізняється оновленим зовнішнім дизайном і поліпшеним мікропроцесорною системою управління. Остання обставина дозволяє вбудовувати котел Protherm Skat 6KE/14 в складні багатоконтурні системи і комплексні рішення класу «розумний дім».
Крім цього може використовуватися як резервний або додаткового джерела тепла в опалювальних системах, побудованих на основі газових/твердопаливних котлів. У конструкції котла використані тільки якісні комплектуючі від провідних виробників, він простий в установці і має максимально високий ККД 99,5%. Оснащений багаторівневою системою безпеки, яка запобігає небезпечне підвищення тиску в контурі, перегрів і порушення циркуляції.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Protherm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Protherm.
Купити Protherm Skat 6KE/14 6 кВт 230 В / 400 В
Усі ціни 27 →Електрокотел Protherm СКАТ 6KE/14 0010023670 | 28 500 грн. |
Електричний котел Protherm Ray (Скат) 6KE/14 (0010023670) 0010023670 | 29 000 грн. |
Электрический котел Protherm Ray (Скат) 6KE/14 - (3 + 3 кВт) 0010023646 | 29 000 грн. |
Електричний котел Protherm Ray (Скат) 6KE/14 (3 + 3 кВт) c шиною eBus (001 | 29 000 грн. |
Protherm Protherm Скат 6KE/14 (3+3 кВт) 10023646 | 29 000 грн. |
0 0 0 4 |
Користуюсь елктрокотлом Protherm Skat 14KE/14 два місяці і ним повністю задоволений. На будинок 150 кв.м його навіть багато, систему прогріває дуже швидко, у роботі дуже тихий майже не чути. Мій порад не обмежувати котел, тобто знижувати кіловати в налаштуваннях котла. Котел при максимальному навантаженні швидше прогріває систему і потім сам рятує кіловати. Простий в управлінні поки не знайшов Олександер Осядач: користуюся Protherm Skat 14KE/14 кілька місяців |
Вибіг насоса — додатковий захист від перегріву
Настінний електричний котел опалення Protherm Skat 6KE/14 розрахований на універсальний тип підключення (220 або 400 В) та обігрів приміщень невеликої площі. Сучасна одноконтурна модель, перетерпіла ряд змін в дизайні і внутрішньої компонуванні елементів, зараз виконана в єдиній стилістиці з газовими котлами опалення. Прилад оснащений блоком електронагрівачів з плавною модуляцією потужності 6 кВт, 2-ступінчастим циркуляційним насосом з вбудованим захистом від блокування, 8 л розширювальним баком, клапаном для автоматичного видалення повітря, а також вбудованою комунікаційної шиною eBus, що розширює можливості управління пристроєм. При підключенні зовнішнього ємнісного водонагрівача з 3-ходовим вентилем (опція) котел отримає можливість готувати гарячу воду, як в зимовий, так і в літній період. Функція вибігу насосу, який продовжує працювати деякий час після відключення ТЕНів, і теплозахисний запобіжник дають змогу запобігти перегрівання котла. Функція захисту від замерзання реалізована автоматичним включенням насоса за температури теплоносія 8 °C та його відключенням по досягненні його температури 10 °C, а вбудований датчик тиску води не допустить порушення циркуляції теплоносія в системі опалення.
Робота в каскаді
Пристрій обладнаний сучасною електронною системою управління з самодіагностикою і набором датчиків, які відстежують працездатність кожного вузла. Для зменшення енергоспоживання передбачений спеціальний режим роботи ECO, який знижує температуру теплоносія та гарячої води до нижнього значення. При додатковій установці датчика зовнішньої температури або підключенні кімнатного термостата опалювальний апарат буде працювати автоматично, підлаштовуючи температуру обігріву під умови навколишнього середовища. Крім того, агрегат можна дооснастити програматором, який буде керувати системою обігріву по заданим параметрам. Великою перевагою моделі є здатність інтеграції з газовими та твердопаливними котлами, тепловими насосами та сонячними колекторами. Пристрій можна включати до складу каскадної системи опалення, що дозволяє значно збільшити потужність обігріву, а також використовувати в двухтарифні сітці нарахування енергоспоживання, економлячи на електриці в нічні години роботи. При дотриманні запропонованих виробником правил експлуатації котел прослужить не менше 10 років.
Модификації Protherm Skat 6KE/14
Ціни на Protherm Skat 6KE/14 |
---|---|---|---|---|
Protherm Skat 6KE/14 6 кВт 230 В / 400 В | від 26 400 грн. | 27 пропозицій | ||
Protherm Skat 9KE/14 9 кВт 230 В / 400 В | від 26 825 грн. | 26 пропозицій | ||
Protherm Skat 12KE/14 12 кВт 400 В | від 27 125 грн. | 26 пропозицій | ||
Protherm Skat 14KE/14 14 кВт 400 В | від 29 400 грн. | 26 пропозицій | ||
Protherm Skat 18KE/14 18 кВт 400 В | від 31 200 грн. | 28 пропозицій | ||
Protherm Skat 21KE/14 21 кВт 400 В | від 31 580 грн. | 28 пропозицій | ||
Protherm Skat 24KE/14 24 кВт 400 В | від 32 270 грн. | 28 пропозицій | ||
Protherm Skat 28KE/14 28 кВт 400 В | від 34 100 грн. | 28 пропозицій |