Стрічкова шліфмашина PROXXON BS/A 29810 (29810)
Відео 1Фото 4 |
PROXXON BS/A 29810 акк. відсутнійкейс / акк. 1 шт 2.6 Агод |
|
Модель 29812 поставляється без аксесуарів, а в комплекті моделі 29810 акумулятор (2.6 Агод), зарядний пристрій і кейс
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROXXON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROXXON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROXXON BS/A 29810
Набор с аккумуляторной ленточной шлифмашиной PROXXON BS/A (код 29810) | 8 471 грн. |
Акумуляторна стрічково-шліфувальна машина BS/A Proxxon 29810 | 8 471 грн. |
Акумуляторна стрічкова шліфмашина BS/A Proxxon 29810 | 8 471 грн. |
Акумуляторна стрічкова шліфмашина BS/A Proxxon 29810 | 8 471 грн. |
Відеоогляди
Модификації PROXXON BS/A 29810
Ціни на PROXXON BS/A 29810 |
---|---|---|---|---|
PROXXON BS/A 29812 | від 4 996 грн. | 4 пропозиції | ||
PROXXON BS/A 29810 | від 8 471 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →