Гравер PROXXON FBS 12/EF 28462
Відео 1Фото 3 |
PROXXON FBS 12/EF 28462
Пристрій:гравер обертальний
Споживана потужність:100 Вт
Кількість обертів:15000 об/хв
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Замість цанги використовується безключовий патрон (0.3 – 3.2 мм).
У комплект не входить блок живлення.
Маленький ручний гравер з двигуном потужністю 100 Вт. Призначений для роботи зі свердлами та іншими насадками, що мають циліндричні хвостовики діаметром 0,3 – 3,2 мм. Корпус (довжина 185 мм) виготовлений з високоміцного матеріалу - поліаміду, армованого скловолокном. Гравер PROXXON FBS 12/EF 28462 має металевий патрон, який затягується вручну. Регулятор обертів дозволяє керувати частотою обертання насадок, налаштовуючи швидкість у діапазоні 3000 – 15000 об/хв. Вага всього пристрою – 450 г. Для роботи інструменту слід окремо купити блок живлення (виробник рекомендує модель PROXXON NG 2/E).
Всі характеристики
Характеристики FBS 12/EF 28462
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROXXON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROXXON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROXXON FBS 12/EF 28462
Усі ціни 8 →Высокоточная бормашина PROXXON FBS 12/EF (код 28462) | 1 973 грн. |
Бормашина Proxxon FBS 12/ЕF (28462) 28462 | 1 973 грн. |
Високоточна бормашина 12/EF Proxxon 28462 | 1 973 грн. |
Високоточна бормашина FBS 12/EF Proxxon 28462 | 1 973 грн. |
Гравер PROXXON FBS 12/EF 28462 | 1 902 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →