Гравер PROXXON Micromot 60/E 28510
Відео 5Фото 5 |
Компактний та легкий обертальний гравер, що має потужність 40 Вт. Пристрій важить лише 230 г, а його корпус має довжину 220 мм. На корпусі гравера PROXXON Micromot 60/E 28510 є поворотний регулятор, що дозволяє настроювати швидкість обертання насадок у широких межах: від 5000 до 20000 об/хв. До інструменту додається набір з 6 цанг, що дозволяють використовувати свердла та насадки з циліндричними хвостовиками діаметром 1, 1.5, 2.0, 2.4, 3.0 та 3.2 мм. Оскільки мотор бормашинки живиться струмом з напругою 12 - 16 В, для роботи буде потрібно блок живлення Proxxon NG 2/E, який не входить в комплект і продається окремо.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROXXON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROXXON.
Купити PROXXON Micromot 60/E 28510
Усі ціни 11 →Бормашина PROXXON Micromot 60/E (код 28510) | 1 459 грн. |
Бормашина Мicromot 50/Е Proxxon 28510 | 1 459 грн. |
Бормашина Proxxon Micromot 60/E 28510 | 1 459 грн. |
Гравер Micromot 50/E Proxxon 28510 | 1 459 грн. |
Гравер PROXXON Micromot 60/E(28510) Micromot 60/E(28510) | 1 405 грн. |
Модификації PROXXON Micromot 60/E 28510
Ціни на PROXXON Micromot 60/E 28510 |
---|---|---|---|---|
PROXXON Micromot 60/E 28515 | від 3 279 грн. | 4 пропозиції | ||
PROXXON Micromot 60/E 28510 | від 1 405 грн. | 11 пропозицій |