Гравер PROXXON Micromot 60/E 28515
Відео 5Фото 4 |
PROXXON Micromot 60/E 28515
насадок 34 шт, кейсбез кейса
Пристрій:гравер обертальний
Споживана потужність:40 Вт
Кількість обертів:20000 об/хв
Джерело живлення:електромережа (230 В)
У моделі 28510 немає кейса, а в моделі 28515 — є кейс і набір насадок (34 шт)
Всі характеристики
Характеристики Micromot 60/E 28515
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROXXON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROXXON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROXXON Micromot 60/E 28515
Набор моделиста PROXXON (бормашина Micromot 50e) (код 28515) | 3 279 грн. |
Набір моделіста Proxxon 28515 | 3 279 грн. |
Бормашина Proxxon Micromot 60/E Proxxon набір моделіста (28515) 28515 | 3 279 грн. |
Набір моделіста Proxxon 28515 | 3 279 грн. |
Відеоогляди
Модификації PROXXON Micromot 60/E 28515
Ціни на PROXXON Micromot 60/E 28515 |
---|---|---|---|---|
PROXXON Micromot 60/E 28515 | від 3 279 грн. | 4 пропозиції | ||
PROXXON Micromot 60/E 28510 | від 1 405 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →