Реноватор PROXXON PS 13 28594
Відео 4Фото 6 |
PROXXON PS 13 28594
Пристрій:реноватор
Споживана потужність:10 Вт
Коливань:8000 кол/хв
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Живлення здійснюється від мережевого адаптера Micromot 12-18 (У комплект не входить)
Всі характеристики
Характеристики PS 13 28594
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROXXON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROXXON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROXXON PS 13 28594
Виброшлифовальная машинка PROXXON PS 13 (код 28594) | 1 194 грн. |
Віброшліфувальна машинка PS 13 Proxxon 28594 | 1 194 грн. |
Вібраційна шліфувальна машина Proxxon PS 13 (28594) 28594 | 1 194 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →