Полірувальна машина PROXXON WP/A 29822
Відео 2Фото 4 |
PROXXON WP/A 29822 акк. відсутнійкейс / акк. 1 шт 2.6 Агод |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROXXON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROXXON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROXXON WP/A 29822
Аккумуляторная угловая полировальная машинка PROXXON WP/A (код 29822) | 5 169 грн. |
Акумуляторна полірувальна машина Proxxon WP/A 29822 | 5 169 грн. |
Акумуляторна полірувальна машина Proxxon WP/A 29822 | 5 169 грн. |
Відеоогляди
Модификації PROXXON WP/A 29822
Ціни на PROXXON WP/A 29822 |
---|---|---|---|---|
PROXXON WP/A 29822 | від 5 169 грн. | 3 пропозиції | ||
PROXXON WP/A 29820 | від 8 601 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →