Автомобільний інвертор Pulso ISU-1000
Фото 5 |
Pulso ISU-1000 600 Вт1000 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pulso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pulso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pulso ISU-1000
Перетворювач напруги Pulso ISU-1000, (1000Вт/USB/правильна синусоїда) 2545 | 6 460 грн. |
Автомобільний перетворювач напруги інвертор PULSO ISU-1000 12 220 1000W чи | 6 549 грн. |
Перетворювач напруги інвертор Pulso ISU-1000 | 7 545 грн. |
Модификації Pulso ISU-1000
Ціни на Pulso ISU-1000 |
---|---|---|---|---|
Pulso ISU-620 | від 3 999 грн. | 9 пропозицій | ||
Pulso ISU-1000 | від 6 460 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →