Радіатор опалення Purmo Compact 22 300x500
від 2 600 до 5 263 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Compact 22 91
Характеристики
Purmo Compact 22 300x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Compact 22 300x500
Сортувати
PURMO PURMO Compact 22 300x500 | 2 843 грн. |
Радиатор стальной Purmo Compact 22 тип 300х500 | 2 600 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 22 300x500 | 5 263 грн. |
PURMO Compact 22 300x500 | 2 665 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 300x500 | 3 594 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 300x500 | 3 559 грн. |
Закрити
Рекомендуємо